TERÖR BU!..

TERÖR BU!..

                                        Şerafettin Şıvkın

Ülkemiz 5,8’lik bir deprem atlattı, hepimize geçmiş olsun. Yapılan araştırmada Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan eksiklikleri tespit edip gerekli talimatları verdi ve deprem uzmanı hocalardan da yapılacak önlemler hakkında bilgi aldı.

Bunula birlikte şu an sorunumuz Fırat’ın Doğusunda Güvenli Bölge oluşması için tüm terör örgütlerinin ABD ile birlikte temizlenmesi. 

Ama… 

ABD’nin bizi ertelemesine iktidarımız müsaade etmeyip gerekli tavır Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından sert bir dille ifade edildi.

Şuan Suriye için yeni sürecin başladığı ve Savaşı Bitirecek Mesai girişiminin devam edip birlik ve bütünlüğümüze göz dikenler için “Devi Uyandıran Sonucuna Katlanır” talimatının yine Sayın Erdoğan tarafından ABD’ye verildiği ve sınırlarımızı korumanın ifadesinin hükümetimiz tarafından Cumhurbaşkanı başkanlındaki heyetimiz tarafından ABD ziyareti toplantısında net bir şekilde anlatıldı.

AB ve ABD ülkeleri daha önce savaştan kaçan kadın, çoluk, çocuk Suriyelileri insanlık adına barındırdığımızı görmezden gelip, AB ülkesi Macaristan’ın sadece 2.000 (iki bin) göçmen Suriyeliyi “halka soracağım” bahanesiyle kabul etmediğine gıkını bile çıkarmadı.

Hatta…

Suudi Konsolosluğunda öldürülen Gazeteci Cemal Kaşıkçı ABD vatandaşı olduğu halde ABD’nin sustuğu ve ülkemiz adına tepkinin sadece Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’dan geldiği ve o tepkinin hala devam ettiği adeta görmezden gelindi.

Fırat’ın Doğusunda terör örgütü yapılanmasına destek verenler terörün dininin, imanının, milliyetinin ve insanlığının olmadığını bilmeleri, eğer destek verilmezse örgütün temizlenmesi çalışmasını yalnız başımıza yapacağımızı da akıllarına koymaları gerekir.

Ve…

Destek verenlere önlem alınmazsa canavarın ileride kendi başlarına bela olacağını, düşünürlerse bela olduğunu da hatırlamalarını umarız.

Terör bu, terör!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.